OLOMOUC 2018 - FLORA podzimní etapa
Zdravíme všechny příznivce rajčete. Nasedat a jedeme do Olomouce na Floru.
Novinka letošní sezóny . Už i na Flóru musí invalidé platit vstupné. Loni 0,- Kč - Letos 60,- Kč. Jde to s naší republikou z kopce.
Podzimní Flora představí (nejen) špičkové produkty ovocnářů a zelinářů
Podzim je období, kdy čeští a moravští zahrádkáři i sadaři sklízejí zasloužené plody své náročné celoroční práce. Na olomouckém výstavišti Flora čeká všechny návštěvníky od 4. do 7. října 2018 také bohatý program se spoustou lákadel, doplněný rovněž již tradičně oblíbeným festivalem gastronomie a nápojů Olima, Podzimními zahradnickými trhy, Flora koštem či projektem Rozkvetlé památky. Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství, hejtmana Olomouckého kraje a primátora statutárního města Olomouc.
Tržiště první republiky v pavilonu A
Na podzimní Floře Olomouc zavládne ruch z „Tržiště první republiky“. Podzimní etapa Flora Olomouc odkazuje svým pojetím a názvem „Tržiště první republiky“ ke stému výročí státu a tradicím trhů na náměstích a návsích. Pomyslnou tržnici na olomouckém výstavišti zaplní ve dnech 4. – 7. října výpěstky, potravinářské výrobky i drobné zvířectvo.

V hlavní expozici v největším pavilonu A se představí nejlepší tuzemští pěstitelé z řad členů Zelinářské unie Čech a Moravy a Ovocnářské unie ČR. Český zahrádkářský svaz v pavilonu B a C mimo jiné představí i výstavu pomologů pod názvem Zemská výstava.
Pohár podzimní Flory 2018
Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na druhém ročníku soutěže pod názvem Pohár podzimní Flory, letos s ohledem na významné výročí na téma „Republika“. 

Soutěžící vytvoří dvě soutěžní disciplíny – vypichovaný věnec „Věnec pro neznámého vojína“ a diplomatickou kytici „Květiny pro první dámu Slovenska“. Soutěž proběhne ve třech kategoriích - juniorská kategorie je určena pro studenty zahradnických škol, druhá pro profesionální floristy a ve třetí kategorii budou soutěžit zástupci Českého zahrádkářského svazu. Soutěžící z kategorie junior dostanou pro svoji práci na první soutěžní disciplíně řezaný rostlinný materiál a trikoloru k přízdobě věnce, účastnící v ostatních kategoriích si přivezou materiál vlastní. Do kategorie junior je možné přihlásit maximálně dva studenty z jedné školy. Na vítěze kategorie junior čeká velmi zajímavé překvapení. Soutěž bude probíhat 4. 10. 2018 v první den podzimní etapy zahradnického veletrhu Flora Olomouc v pavilonu A.
Podzimní zahradnické trhy
Zahradnické trhy mají své místo v pavilonu H a na venkovních plochách Smetanových sadů. Nabídnou široký sortiment rostlin, výpěstků, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Chybět nebudou ani atrakce pro děti, dále burčák, medovina, svařené víno a jiné občerstvení. Součástí nabídky bude i produkce francouzských pěstitelů růží Meilland, jejichž generální zastoupení pro český a slovenský trh obstarává právě společnost Výstaviště Flora Olomouc.
Mickey mause na Flóru nepatří.
Jsme na konci alba plného vitamínů. Přejeme vám příjemný podzimní čas.  Zdravíme Petr a Shanaka
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

OLOMOUC 2018 - FLORA podzimní etapa

Popis

Tradiční podzimní přehlídka ovoce a zeleniny.

#OLOMOUC #FLORA

Období

4.10.2018

Statistiky

  • 100 fotek
  • - zobrazení
  • 27 se líbí

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
OLOMOUC 2018 - FLORA podzimní etapa
Komentáře Přidat